Volná místa

Jsme německá módní značka se zaměřením na pánskou, dámskou módu a doplňky. Momentálně hledáme vhodné kandidáty na níže uvedné pozice. Pokud Vás některá z našich nabídek zaujala, pošlete nám svoje CV s průvodním dopisem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Váš životopis.

Zaměstnavatel: s.Oliver

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asistent prodeje HPP

 

Jestliže Vás zajímá móda a rádi pracujete v týmu, poradenství a prodej Vám dělá radost, máte cit pro módní trendy, jste u nás vítáni. Těšte se z prvotřídních perspektiv ve světě, který je plný možností do budoucnosti.

Jaká práce na vás čeká? Úkolem obchodníka je... Správně, budete prodávat, co zákazníkům na očích uvidíte, i to co neuvidíte. Poradíte jim, pomůžete a postaráte se, aby nákup byl zážitek a zábava. Prostě byznys – znáte to...

Hledáme fajn lidi, do fajn týmů, pro které je prodej potěšení.

Máte praxi v oboru – super, výhoda je na vaší straně. Že ji nemáte? Nevadí, rádi vás všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme.

A že je lepší živit než šatit? My nabízíme oba benefity. Jíst se musí, takže nabízíme 100,- Kč stravenky. Zaměstnaneckou slevu na novou i zlevněnou kolekci 40%

Díky 12 hodinovým směnám (práce i o víkendu a svátcích, které jsou propláceny s příplatkem) budete mít i spoustu volných dnů. Žádná Vaše odpracovaná minuta nezůstane bez odměny.

Na závěr, to co všechny zajímá nejvíc, měsíční mzda, ta se skládá z fixu a bonusů, takže její výše záleží jen na Vás. Pošlete nám životopis, ať se můžeme setkat a popovídat si o ní.

Brigáda

  • Praha

 

Jestliže Vás zajímá móda a rádi pracujete v týmu, poradenství a prodej Vám dělá radost, máte cit pro módní trendy, jste u nás vítáni. Těšte se z prvotřídních perspektiv ve světě, který je plný možností do budoucnosti.

 

Nabízíme Vám:

  • Práci pro přední evropskou společnost na trhu s módou
  • Každodenní kontakt s nejnovějšími módními trendy
  • Zaškolení, profesionální a přátelský kolektiv

 

Budeme potěšeni za:

  • Zájem o módu a předchozí praxi v oboru
  • Ochotu pracovat naplno a učit se novým věcem
  • Schopnost samostatného uvažování