O značce

Pár slov o tom, co děláme.

Historie značky

V roce 1969 otevřel zakladatel a majitel společnosti Bernd Freier svůj první obchod ve Würzburgu pod názvem "Sir Oliver" na Herrnstrasse 5. Název Sir Oliver byl zvolen podle románového hrdiny Olivera Twista a později byl změněn na s.Oliver. Dne 27. dubna 1979 byla ochranná známka zaregistrována u Německého patentového úřadu v Mnichově. Během několika desetiletí se skupina s.Oliver vyvinula v jednu z předních evropských módních společností. Dnes s.Oliver zaměstnává na mezinárodní úrovni přibližně 5 100 lidí. Kromě značek s.Oliver a QS by s.Oliver patří do portfolia společnosti také comma, TRIANGLE, LIEBESKIND BERLIN a Copenhagen Studios.

Udržitelnost

Naší skupině s.Oliver Group jakožto rodinnému podniku hodně záleží na společenské odpovědnosti a životním prostředí, proto se aktivně zapojujeme zejména v těchto oblastech:
  • Zajištujeme bezpečné a zodpovědné pracovní podmínky u všech našich dodavatelů.
  • Přísné specifikace a kontroly zajišťují, že naše výrobky neobsahují škodlivé látky a že veškeré chemikálie jsou používány jen omezeně a bezpečně s ohledem na člověka a životní prostředí.
  • Již od roku 2006 nepoužíváme pravou kožešinu ani aplikace z ní.
  • Spoléháme na udržitelnou bavlnu, abychom podpořili šetrné pěstební metody a zlepšili životní podmínky zemědělců.
  • Recyklujeme a přispíváme tak ke snižování množství odpadu vznikajícímu v textilním průmyslu.
  • Účinně využíváme všechny zdroje a zavádíme procesy, které jsou šetrné k životnému prostředí.

Kdo jsme?

s.Oliver je značka pro ni, pro něj, i pro Tebe. Je určena pro náročné, sebevědomé a stylové lidi, kteří jdou svou vlastní cestou. A my jsme tu pro ně - pro jejich velké i malé okamžiky. Převádíme módní trendy do každodenního života. Naše kolekce se vyznačují nadčasovým charakterem, důrazem na detail a nabízejí vše pro individuální styling. Jsou inspirovány různými aspekty života, a proto v nich najdete volnočasové i slavnostnější kousky včetně business oblečení.

Co u nás najdete?

V nabídce značky najdete tři řady:
  • Black Label představuje prémiovou dámskou řadu určenou pro náročné zákaznice, která v sobě spojuje moderní vzhled a precizní styl. Nabízí volnočasové i slavnostnější kousky včetně business oblečení.
  • Řada Red Label tvoří základ nabídky, obsahuje pohodlné oblečení pro každý den a příležitost.
  • QS by s.Oliver je progresivní řada inspirovaná digitalizací a je určena zejména pro mladé zákazníky ve věku 18-30 let.

© s.Oliver CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.